najlepsze treści w internecie

Zadbaj o swoich pracowników. Zainwestuj w JIRA system

Wiesz doskonale, że bez swoich pracowników praktycznie niczego nie mógłbyś osiągnąć. Im zlecasz przecież poszczególne zadania i wspólnie z nimi realizujesz trudne projekty, dlatego też zamierzasz zapewniać im jak najlepsze warunki do pracy. Dbając o pracowników, dbasz tak naprawdę o cały interes. Zobacz, w jaki sposób system JIRA Ci w tym pomoże.

Zadbaj o atmosferę w pracy

Sposób dbania o pracowników musisz dostosować do wieku Twojej firmy. Jeżeli zatrudniłeś do niej nową załogę, bo działalność dopiero założyłeś albo zwolniłeś wszystkich dawnych fachowców, niesprawdzających się w swoich rolach, powinieneś zorganizować na początku spotkanie integracyjne. Przeprowadź je w neutralnej placówce, restauracji bądź przytulnej knajpie, po kolei opowiadając wszystkim o różnych, zatrudnionych przez ciebie osobach. Gdy już wszyscy będą w miarę dobrze się znać, zadbasz o to, by potrafili oni ze sobą współpracować również i w środowisku pracy. JIRA system to właśnie pozwala osiągnąć, bo wpływa on doskonale właśnie na dział komunikacji. Dzięki niemu każdy pracownik w dowolnej chwili skontaktuje się z innym specjalistą, by o czymś ważnym go poinformować, rozwiązać razem z nim pewien problem czy przeanalizować projekt wykonywany dla pewnego bardzo wymagającego klienta. Sam również z tego wszystkiego skorzystasz, bo JIRA system pozwoli ci sprawować pełną kontrolę nad działaniami wszystkich pracowników. Będziesz czuwać nad ich pracą i w razie potrzeby zdołasz szybko zareagować.

Twoi pracownicy powinni pracować zespołowo, a nie na własne konto

Zatrudnione przez Ciebie osoby nie mogą działać osobno. To one powinny tworzyć wspólnie zgrany zespół, który dobrze czuje się w swoim towarzystwie, potrafi razem rozwiązywać problemy i umie się ze sobą dogadać. Taka ekipa robocza to dla firmy przeogromna korzyść, jaką sam możesz sobie zapewnić, dbając o wszystkich pracowników. Pomagaj im, interesuj się ich losem i ułatwiaj im komunikację, a spełnią oni każde twoje życzenie czy polecenie.