najlepsze treści w internecie

Przenośne kabiny prysznicowe – dbanie o higienę możliwe zawsze i wszędzie

Bez względu na to czy jedzie się na rodzinny biwak, pracuje na budowie, uczestniczy się w kilkodniowej imprezie masowej, większością ludzi brakuje możliwości dbania o higienę osobistą. Na szczęściej jest rozwiązanie, dzięi któremu można tą sytuację odmienić. Mowa tu oczywiście o przenośnych kabinach prysznicowych.

Zalety przenośnych kabin prysznicowych

Owszem można opuścić na chwilę miejsce, w którym się jest i szukać w pobliżu możliwości wzięcia prysznica, jednak może to być o wiele łatwiejsze. Wystarczy, że organizatorzy imprez tuż obok wszystkim znanym przenośnych WC postawią także przenośne kabiny prysznicowe. Mają one wiele plusów zarówno dla właścicieli jak i dla innych osób z nich korzystających. Przede wszystkim są stworzone z materiałów sztucznych, które są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Są one wyposażone w specjalne systemy wentylacji, dzięki którym nadmiar wilgoci jest szybko usuwany. Oczywiście podczas prysznica w takiej kabinie można także skorzystać z ciepłej wody. Dachy takich kabin zwykle są pół lub całkiem przeźroczyste lub też w jasnych kolorach tak, aby wpuszczały do środka światło dzienne. Do niektórych modeli można także dodatkowo zamówić oświetlenie. W większości modeli znajdują się także specjalne zasłony, które dzielą kabinę na dwie części, między innymi po to, aby ochronić ubrania przed zmoczeniem.

Wygoda przede wszystkim

Jeżeli ktoś ceni wygodę czy to swoją, czy klientów czy też pracowników to powinien zainwestować w przenośne kabiny prysznicowe. I tak jak już było wcześniej wspomniane można zamontować w niej oświetlenie, jednak nie jest to jedyna opcja dodatkowa. Można także skupić się na drobiazgach takich jak mydelniczka, miejsce na ręcznik czy wmontować tam lusterko. Można również poprzestać na zwykłych zamkach takich jakie są montowane w przenośnych WC (z napisem WOLNE/ZAJĘTE) albo ulepszyć go i zamontować zamek na żetony lub bilon.

Higiena jest ważna

Opcji takich kabin jest bardzo dużo. Każdy organizator podczas kilku dniowej imprezy powinien zapewnić swoim gościom możliwość dbania o higienę. Nawet jeżeli kabina miałaby być tylko w wersji podstawowej w dodatku za opłatą, na pewno każdy uczestnik będzie wdzięczny.